Fellne + Guma

Shitet nga: ferit 08 Shk 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shesh 4 fellne 16(tshe) me gjith guma
Gumat jan të firmes mishelling te ardhura
Nga gjermonia jan këto qe shihin në foto
Gjithse jan 4 të njojta qmimi 380euro
Per më shum na kontakoni në numrin
049325703 flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim