Fellne 17

Shitet nga: Fellne 31 Krr 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan me guma shum te mira profili 225-45-17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim