Fellne 17'

Shitet nga: Petrit 01 Tet 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim