Fellne 18

Shitet nga: bashkim 19 Mar 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

310 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 18 por i bajn golf 4 golf 5 edhe audis ju bajn po me shum mun te kontaktoni ne tel 045 544 153
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim