Fellne

Shitet nga: nexhat 07 Mar 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne alumin me goma te veres 225-45-17 jan shum te mira dhe me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim