Fellne

Shitet nga: Kadri 29 Gsh 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me gjith goma 195/50/15 Jon trujtne ,tballancume nuk dridhin ose boj ndrrim me fellne 14tshe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim