Fellne

Shitet nga: Gani 31 Tet 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim