Fellne

Shitet nga: Privat 05 Dhj 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet por golf 4 ose bora nr 16 me guma te veres jan shum te rujtne as nuk dridhin mundeni mi provu ikam.pas ne gollf temin po e kam shit e me.kan met kjo osht arsya qe po i shes pres blers ju falmiderit nr ne viber +37744 692 522
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim