Fellne

Shitet nga: Milazim 13 Shk 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne te reja pa perdor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim