Fellne

Shitet nga: fellne 25 Jan 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet me goma te veres 195 50 R15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim