Fellne

Shitet nga: Adnan 16 Shk 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim