Fellne

Shitet nga: Esat 03 Pri 23:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan te ardhura nga zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim