Fellne 14 185.70.R14 Per Dimer

Shitet nga: Leotrim 04 Jan 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
jon shum te mira nuk jon te dredhta 2 gomat jan te reja dy jo edhe aq te mira po bajn ju mir pses
ose viber.+37745979179
ose ndrrime me goma te dimnit 205.55.16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim