Fellne 14 per golf 2/3 pa goma

Shitet nga: Trimi 05 Pri 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne 14 per golf 2/3 pa goma

Kontakt: 044 664 095 edhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim