Fellne 14

Shitet nga: .. 30 Mar 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 14 me goma jan me 4 vrima bejn per wv.audi.opel etj.qmimi i diskutushum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim