Fellne 14coll

Shitet nga: vali 07 Tet 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 14coll te posaardhura nga gjermania as nuk gjujn as nuk dridhin jan pothuajse te reja shum shum te rujtne flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim