Fellne 15-she -Per Ford focus micubish,mazda,nisan

Shitet nga: Bekim 13 Pri 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 fellnet 15-she . me 4 shtrafa . Jan treja te pa perdorura . Siq po shihet jan un pako. Bajn per Ford fokus ,micubish,mazda,nissan etj qmimi 200€ . Per me shum info 045 619 041
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim