Fellne 15-she

Shitet nga: shaban 03 Mar 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 15-she shum te mira me kater shtrafa per pezho dhe ford jan te posaardhura nga zvicrra 2 goma i kan te veres thujse te reja kontinentall qmimi i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim