Fellne 15

Shitet nga: Mustaf 13 Shk 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR   300 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shum te ruajtura me guma te veres 1 muaj te perdorura fellnet jon kan ngjitun ne opel zafira pres vetem blers serioz ndrrim i mundshem me fellne 15 me 4 shtrafa

Viber 049900917

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim