Fellne 15coll

Shitet nga: vali 15 Mar 07:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 15 coll fellne me gjith goma jan pothuajse te reja te posaardhura nga gjermania shum te rujne as nuk gjun aj nuk dridhin me garancion flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim