Fellne 16 coll per Passat/ Golf 5-6 /Tauran /Shk..

Shitet nga: shpendi 12 Pri 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jane te sapo ardhura nga Gjermania dhe ju shkruen made in Germany me goma te veres 215/55/16 .
Jane shume te ruajtura !!!
Tel. 049800762
Viber. +37745474753
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim