Fellne 16

Shitet nga: avdi 16 Mar 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 16 model i ri te sapo ardhura nga gjermania jan per pasat golf 5 dhe mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim