Fellne 16

Shitet nga: Afrim 31 Tet 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten vetum fellnen pa goma.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim