Fellne 16

Shitet nga: xxxx 16 Shk 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 16 she jan 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim