Fellne 16

Shitet nga: Pajtini 15 Mar 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 16 për Mercedes-Benz avandgart me goma M+S
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim