Fellne 17. 225 45 17

Shitet nga: visar 12 Shk 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me goma te veres 225 45 17 jon shum te rujtne si te reja bajn por audi a3 edhe por gollf 4 por tir se di boj ndrrim me naj par fellne 15 qe jon te mirr qmimi 350 euro ju mir presim ne nr telit 045 562 453
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim