Fellne 17

Shitet nga: meti 12 Sht 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 17 jon per golf 4 por bejn edhe per golf 5 edhe per disa audi kan 10 shtrafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim