Fellne 17'

Shitet nga: valoni 25 Sht 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne 17' per Passat,Golf 5, BMW etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim