Fellne 17

Shitet nga: Visar 30 Sht 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17, per golf 4 me goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim