Fellne 17 M+S Per Passat Golf 5,6,7,Touran, Audi

Shitet nga: Arber Sot 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

490 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 17 coll me goma dimri 2016 per Passat , Golf 5,6,7, Audi , Touran . Fellnet jane Origjinale me vul te sapo ardhura nga Gjermania

Tel: 044 707 797 ose 049 707 797
Viber +383 49 707 797
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim