Fellne 17 audi

Shitet nga: Agon 06 Jan 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

179 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17. Me goma 205-45-17 4 copa te njejta gomat jan mesatare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim