Fellne 17 inq

Shitet nga: Blerim 05 Mar 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
She's fellnet 17 inq bajne ne Audi a4 golf 5 pasat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim