Fellne 17 me goma te veres

Shitet nga: vali 03 Mar 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17 me goma te veres per golf 5 passat etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim