Fellne 17 per golf 4

Shitet nga: ... 19 Gsh 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet jon krom mrena jon t'zeza boj ndrrim me 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim