Fellne 17 per golf 4 boj edhe ndrrim me 16

Shitet nga: ... 01 Dhj 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet per golf 4 krom merna t zeza orgjinal german gomat I kan te veres nuk jon aq t mira fellnet nuk dridhin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim