Fellne 17 te BMW

Shitet nga: shpetim 16 Pri 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 17 te BMW shum tmira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim