Fellne 17

Shitet nga: besnik 01 Jan 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 17 per vw audi jon me 10 vrima i bajn gollifit 4 bores kombit T4 pasatit audis gollf 4-5-6 touranit etj gumat ika 215-45-17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim