Fellne 18 BMW

Shitet nga: Kushtrim 20 Pri 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Nr 18 goma te veres.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim