Fellne 18 Coll

Shitet nga: privat 13 Jan 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

275 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 18 coll me guma tmir jan per AUDI A4 A6 A8 Gumat jan te veres boijm ndrrim sapo ardhun nga ZVicrrA Bajn edhe Golf 5 PaSsat thujse gjdo vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim