Fellne 18 c

Shitet nga: Samed 01 Mar 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
jan te ardhuna nga zvicra jan vetem ni muj te perduruna nuk kan as ni grrith jan modeli
Me i ri i fellneve jan 18 coll jan me gumat te reja per ver un ikam pas ne gollf 6 per tjera vetura nuk edi nese bjan ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim