Fellne 18 coll per Audi S-Line a4 a5 a7 Origjinal

Shitet nga: Arber Sot 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 18 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 18 coll ne gjendje shum te mir per Audi.A3.A4.A5.A5.A6.A7.A8 qmimi me Goma 600 europer me shum Viber +383 49 70 77 97
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim