Fellne 18 krom

Shitet nga: Enisi 25 Pri 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jon pa goma bajn per mercedes golf 5 audi pasat opel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim