Fellne 18

Shitet nga: fellne 23 Mar 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 18 gomaa t veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim