Fellne 18

Shitet nga: Samed 19 Mar 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan te ardhura nga zvicra jan me guma thujse te reja shum pak te perdorura jan 18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim