Fellne 185.55.R15 -01

Shitet nga: Leotrim 30 Mar 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
jon ne gjend je te rregullt ju mir pres 2 goma jan te mira 2 jo edhe aq te kqia bajn
Jetta.Golf.1.2.3.Passat.Vento.Audi.Opel.etj
049189034
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim