Fellne 18coll per Mercedes

Shitet nga: Agron 17 Mar 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 18coll me goma
Te Veres per me shum kontakto
Ne viber +38648816462
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim