Fellne 18she

Shitet nga: Bekim 28 Jan 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dhe nderrohen me fellne ose bandasha 15sh
fellnet bin ne pasata edhe golf 5 etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim