Fellne 19 coll per Aud S-Line a4 a5 a6 a7 a8

Shitet nga: Arber Sot 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 21 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

580 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellnet 19 coll ne gjendje shum te mir pa as nje gervishje me goma te mira continental Fellnet jan per Audi.A3.A4.A5.A6.A6.A7.A8 per me shum Viber +383 49 70 77 97
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim