Fellne 19 coll per Audi,A3.A4.A5.A6.A7.A8

Shitet nga: Arber Sot 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 23 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

630 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 235/35/19 per audi,golf,passat fellnet jan ne gjendje shum te mir me goma po thuaj se te reja per me shum +383 49 70 77 97
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim