Fellne 19 per vw audi golf

Shitet nga: Arben 19 Pri 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 19 me goma te veres 255/40/19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim